Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Ženy třeste se, muslimský muž běhá po městě

5. 01. 2016 17:29:04
Ženy třeste se, muslimský muž běhá po městě. Muslimští migranti v Německu zorganizovali na Silvestra masové hony na německé ženy. Kdy myslíte, že se dočkáme nahánění žen africkými a arabskými přistěhovalci také v Česku?

Přírodě prostě nejde poručit. A sexuálnímu pudu už vůbec ne. Mezi migranty je 80 procent mladých mužů a jejich přetlak v oblasti pánve musí být obrovský. Navíc nesouvisí jen s nynější migrační vlnou a jejich cestou do Evropy. V severoafrických a arabských zemích panuje dlouhodobá sexuální frustrace mladých mužů, kterou s sebou přinášejí. Důvod? Tím, že islám umožňuje mnohoženství, tak není divu, že plno žen mají staří, bohatí muži. A ti, kteří nemají práci, perspektivu, schopnosti, co zbývá těm? Buď se přidat k Islámskému státu a koupit si za pár dolarů otrokyni nebo se vydat do Evropy a doufat, že nějakou ženu uloví tam. Jak říká britský filozof Roger Scruton: „Mladí muslimové si sem jdou mimo jiné i pro ženy.“

Lovy migrantů na ženy začínají

Když mluvím o lovu, nemyslím to jen obrazně. V médiích se objevila zpráva, že organizované skupiny migrantů v obtěžovaly, ošahávaly a okrádaly německé ženy při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem či Hamburku. Dokonce došlo podle zpráv německých médií ke znásilnění.

Podrobnější zprávy najdete zde:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html

http://zpravy.idnes.cz/arabove-a-africane-v-koline-a-hamburku-osahavali-zeny-pc1-/zahranicni.aspx?c=A160105_141112_zahranicni_mlb

Koho z vás to překvapuje? Kdy myslíte, že se dočkáme nahánění žen hordami muslimských migrantů také v Česku?

Podle mého názoru velmi brzy, pokud bude současná vláda stále ustupovat nátlaku a šíleným nápadům Merkelové a spol. z venku a nátlaku nestoudných a nesoudných neziskovek podporujících za peníze všech muslimskou migraci, ombdsmanky a spol. zevnitř naší země.

Znásilnit ženou je u muslimských migrantů normou

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti.83 z celkem 86 znásilnění v Oslo mají na svědomí muži "nezápadního původu". Ve Švédsku narostl počet znásilnění za posledních 30 let o neuvěřitelných 1 472%. A hádejte, čím to bude.

Čím to je, že muslimští přistěhovalci takto běsní? Jednoduše proto, že násilí na ženách považují za normální. Islám definuje pravidla soužití muže a ženy a je to celkem jednoduché. Žena musí poslouchat a například manželem násilím vynucený sex není považovaný za znásilnění. Znásilnit nevěřící ženu je podle ortodoxního výkladu islámu legální. To vše určuje soubor pravidel chování známý jako šaria. Podle šarii přitom většina muslimů v Evropě chce žít a považují ji za správnou. Řeč faktů: průzkumy mezi muslimy v Evropě ukázaly, že pro 2/3 z nich je právo šaria nadřazené zákonům státu, ve kterém žijí (pro zajímavost: 1/4 schvaluje islámský terorismus jako oprávněnou formu džihádu (tedy šíření islámu)).


Navíc muslimové odmítají svou vlastní odpovědnost za své činy. Policejní vyšetřovatelé ze skandinávských zemí i odjinud nají zkušenost, že když vyslýchají muslimského muže, který znásilnil ženu, často uslyší argument, že to byla chyba té ženy, protože ona měla sexy oblečení, vypadala vyzývavě a tím násilí vyprovokovala.

Jednoduchá logika říká, že čím více bude migrantů z muslimských zemí, tím více žen se dočká stejného osudu jako tisíce Švédek, Norek či Němek, které musely chtě nechtě podlehnout kouzlu muslimského muže. A my se i v Česku dočkáme titulků v novinách (reálné příklady), jako jsou:

“Dvanáctičlenný muslimský gang sedm hodin non-stop znásilňoval matku dvou dětí. Muslimští diváci v soudní síni tleskali a volali "děvka" a "patří jí to".”

“Šestnáctiletá křesťanská dívka několik hodin znásilňována skupinou mladých muslimů”.

Co se odehrává v hlavách feministek?

Jaký asi rozpor nyní musí být v hlavách a srdcích feministek, které jsou zároveň agilními propagátorkami podpory muslimské migrace do Evropy.

Na jedné straně, aspoň doufám, vidí rostoucí násilí na ženách, na druhé straně jim jejich multi-kulti komunity nedovolí veřejně uhnout z podpory muslimským migrantů.

Vždyť celá řad z nich dokonce organizuje pomoc takzvaným uprchlíkům, vozí jim věci, které potom migranti zahazují a cítí přitom hřejivý pocit, že dělají něco záslužného.

Jako příklad můžu uvést Barboru Antonovou, jednu z hlavních představitelek multikulturního a neomarxistického hnutí Žít Brno.

Ta nedokázala, nebo spíš nechtěla, do dneška odpovědět na prostou otázku: Z jakého důvodu vlastně pomáháte muslimské migraci a tím šíření islámu v Evropě, když islám je rasistická ideologie, která dělí lidi na věřící a nevěřící a utlačuje, diskriminuje a dokonce zabíjí příslušníky menšin, homosexuály, ženy, vyznavače jiných náboženství? Není to tak trochu v rozporu s tím, co hlásáte?

Věřím v ženský rozum

Každopádně věřím v ženský rozum. Ženy jsou tím, kdo dlouhodobě určují vývoj společnosti. Za několik desetiletí udělaly obrovský pokrok v oblastech svých práv, možností, kariér atd. Dokáží se na věci, co se dějí, podívat komplexněji a s rozumem. Tedy pokud se zrovna nejmenují Angela Merkelová.

Věřím, že si německé, švédské, norské, ani jiné další ženy nenechají již dlouho líbit rostoucí sexuální útoky na sebe a pohled na sebe jako na méněcenné bytosti.
Věřím, že ženy přimějí své muže, aby se postavili šílené muslimské kultuře, která staví ženy na úroveň otrokyň.

Pokud mě moje partnerka požádá, abych šel bojovat proti agresivním muslimským migrantům, nebudu váhat.

Autor: Vladimír Kuchař | úterý 5.1.2016 17:29 | karma článku: 42.42 | přečteno: 2640x

Další články blogera

Vladimír Kuchař

Lucie - dvojnásobná oběť multikulti propagandy

Chudák Lucie. Aniž by si to uvědomovala, stala se dvojnásobnou obětí multikulti propagandy. Šestnáctiletá „Lála“ Myslíková si užila 5 minut slávy. Ale vše je samozřejmě nakonec jinak.

8.5.2017 v 9:01 | Karma článku: 44.45 | Přečteno: 3422 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Děkuji nechci. Dělejte to, co máte. A pak odejděte

Neomarxističtí sociální inženýři z Žít Brno se posunuli na další level. Chtějí diktovat soukromým firmám, za kolik mají prodávat své služby. Místo toho, aby dělali práci, kterou mají dělat.

14.12.2016 v 8:49 | Karma článku: 37.80 | Přečteno: 2394 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Já jsem sociálně vyloučený, kdo je víc

“Nemat robotu a mat love to by chceli mnohi” zpíva Rytmus v songu Moja štvrť. Možná by se měl podívat do Brna. Tam se to stává díky neomarxistickým sociálním inženýrům realitou - rozdávají byty a miliony tzv. sociálně vyloučeným.

15.8.2016 v 8:00 | Karma článku: 40.58 | Přečteno: 2745 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Nad Brnem zavlála neomarxistická trapnost

Vyvěšení rudých trenek nad brněnským hradem má jen málo společného s uměním, spíše s neomarxistickým viděním světa. Obecní šašek Hollan postoupil na další úroveň trapnosti.

29.6.2016 v 22:05 | Karma článku: 40.16 | Přečteno: 2619 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

Jana Slaninová

Tak trošku o jménech, datech a náhodách

Inspirováno diskuzí pod blogem kolegy Davida Vlka. Člověk by řekl, že jsou věci v životě náhodné, jiní tvrdí, že plánované. Každopádně jsou někdy hodně zajímavé.

19.9.2017 v 21:12 | Karma článku: 11.90 | Přečteno: 238 | Diskuse

Libuse Palkova

Jak dlouho večeříte?

Zatímco u nás je umění žít, jehož součástí je požitek z jídla a posezení u stolu s přáteli, trochu zdiskreditované, středomořské národy jsou v něm naopak mistři.

19.9.2017 v 19:01 | Karma článku: 14.56 | Přečteno: 365 | Diskuse

Karel Trčálek

Uber nebo smrt!

Komu by se chtělo chodit všude pěšky? Párkrát ťuknete do mobilu, ani nepotřebujete hotovost (však už ji nám taky brzy zruší) a už se vezete. Kdepak, pokrok nikdo nezastaví!

19.9.2017 v 17:40 | Karma článku: 7.43 | Přečteno: 291 | Diskuse

Milan Šupa

Holá pravda o válečných štváčích! Netušíte, kdo všechno mezi ně patří

Když se v naší současnosti zcela vážně hovoří o válce mocností a když se na ni intenzivně připravuje, o čem to svědčí?

19.9.2017 v 15:15 | Karma článku: 16.10 | Přečteno: 780 | Diskuse

Jan Pražák

Varování ze záhrobí

„Nebyl to sen, spíš takový obraz, který se mi promítl ráno při probuzení. Viděla jsem dva kříže a měla intenzivní pocit, že to souvisí s námi a s naší dnešní cestou. Dostala jsem strach.“

19.9.2017 v 14:48 | Karma článku: 17.66 | Přečteno: 475 | Diskuse
Počet článků 13 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4185
Brněnský patriot, který vidí svět a lidi kolem sebe převážně nevážně.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.