Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zakázaný blog znovu: Ženy třeste se, muslimský muž běhá po městě

6. 01. 2016 18:02:01
Ženy třeste se, muslimský muž běhá po městě. Muslimští migranti v Německu zorganizovali na Silvestra masové hony na německé ženy. Tento blog iDnes zakázal, po úpravach znovu publikuji.

Administrátorka blogu Tereza Janků odstranila tento článek z výpisu článků s odůvodněním, že tvrzení v něm obsažená nejsou dostatečně zdrojována.

Například mám vyzdrojovat můj výrok, že “Čím to je, že muslimští přistěhovalci takto běsní? Jednoduše proto, že násilí na ženách považují za normální”.

Nebo větu “Jednoduchá logika říká, že čím více bude migrantů z muslimských zemí, tím více žen se dočká stejného osudu jako tisíce Švédek, Norek či Němek”. K tomu paní Janku poznamenala “uvedené číslo”.

Mám neodbytný pocit, že kdybych napsal "90% z uprchlíků jsou hodní a mírumilovní lidé, kteří obohatí naši kulturu", tak to paní Janků nechá chladnou a nebude po mě vyžadovat zdrojování a potvrzování tohoto tvrzení, byť obsahuje číslo.

Doufám, že tato vzorně a angažovaně smýšlející administrátorka bude důsledně aplikovat pravidla blogu také na ostatní blogposty, i když bude s jejich propgandou souhlasit.

Upravený blog

Přírodě prostě nejde poručit. A sexuálnímu pudu už vůbec ne. Mezi migranty je přes 70 procent mladých mužů (zdroj:http://muslimove.cz/migrace-muslimu-do-evropske-unie-pohledem-statistik/) a jejich přetlak v oblasti pánve musí být obrovský.

Navíc nesouvisí jen s nynější migrační vlnou a jejich cestou do Evropy. V severoafrických a arabských zemích panuje dlouhodobá sexuální frustrace mladých mužů, kterou s sebou přinášejí. Důvod? Tím, že islám umožňuje mnohoženství, tak není divu, že plno žen mají staří, bohatí muži. A ti, kteří nemají práci, perspektivu, schopnosti, co zbývá těm? Buď se přidat k Islámskému státu a koupit si za páro dolarů otrokyni nebo se vydat do Evropy a doufat, že nějakou ženu uloví tam. Jak říká britský filozof Roger Scruton: „Mladí muslimové si sem jdou mimo jiné i pro ženy.“

Kdy myslíte, že se dočkáme nahánění žen africkými a arabskými přistěhovalci také v Česku?

Lovy migrantů na ženy začínají

Když mluvím o lovu, nemyslím to jen obrazně. V médiích se objevila zpráva, že organizované skupiny migrantů obtěžovaly, ošahávaly a okrádaly německé ženy při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem či Hamburku. Dokonce došlo podle zpráv německých médií ke dvěma znásilněním.

Podrobnější zprávy najdete zde:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html

http://zpravy.idnes.cz/arabove-a-africane-v-koline-a-hamburku-osahavali-zeny-pc1-/zahranicni.aspx?c=A160105_141112_zahranicni_mlb

http://zpravy.idnes.cz/protesty-v-nemecku-po-sexualnich-utocich-behem-silvestra-pmv-/zahranicni.aspx?c=A160106_095632_zahranicni_ert

Koho z vás to překvapuje? Kdy myslíte, že se dočkáme nahánění žen hordami muslimských migrantů také v Česku? Podle mého názoru velmi brzy, pokud bude současná vláda stále ustupovat nátlaku a šíleným nápadům Merkelové a spol. z venku a nátlaku nestoudných a nesoudných neziskovek podporujících za peníze všech muslimskou migraci, ombdsmanky spol. zevnitř naší země.

Znásilnit ženu není u muslimských migrantů neobvyklé

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti. Znásilnění v Norsku mají většinou na svědomí muži "nezápadního původu".

zdroje:

http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/rogaland/1.7945797

http://www.thelocal.no/page/view/immigrants-behind-most-rapes-in-stavanger

http://newenglishreview.org/blog_direct_link.cfm/blog_id/39920

http://www.rogalandsavis.no/nyheter/article5874774.ece

http://www.nettavisen.no/nyheter/article3307664.ece

http://www.utrop.no/Nyheter/Innenriks/21864

http://swedenconfidential.wordpress.com/2012/01/10/90-procent-av-valdtakterna-i-stavanger-begas-av-invandrare/

http://www.nettavisen.no/m/?articleId=3308189

http://reijaharkonen.puheenvuoro.uusisuomi.fi/93689-james-hirvisaari-kiihottaa-raiskauksilla


Ve Švédsku narostl počet znásilnění za posledních 30 let o neuvěřitelných 1 472%. A hádejte, čím to bude.(zdroj:http://www.amren.com/news/2015/05/sweden-rape-capital-of-the-west/)

Čím to je, že muslimští přistěhovalci takto běsní? Podle mého soukromého názoru jednoduše proto, že násilí na ženách považují za normální. Islám definuje pravidla soužití muže a ženy a je to celkem jednoduché. Žena musí poslouchat a například manželem násilím vynucený sex není považovaný za znásilnění. Znásilnit nevěřící ženu je podle ortodoxního výkladu islámu legální.

(zdroj: http://www.lidovky.cz/syn-a-otec-nesmi-sdilet-sexualni-otrokyni-is-ma-pravidla-pro-drzeni-vezenkyn-1wp-/zpravy-svet.aspx?c=A151230_112608_ln_zahranici_ele)

To vše určuje soubor pravidel chování známý jako šaria. Podle šarii přitom chce žít většina muslimů na celém světě. (Zdroj:http://echo24.cz/a/w53V5/vyzkum-vetsina-lidi-v-muslimskych-zemich-zada-pravo-saria)

Není divu, že i spousta z muslimů, kteří přišli do Evropy dříve nebo nyní s migrační vlnou, chtějí podle šarii žít a považují ji za správnou. Jak ukazuje například průzkum v Dánsku, téměř čtyři z deseti muslimů žijících v zemi si myslí, že dánské zákony by měly být alespoň zčásti založeny na právu šaría. (Zdroj: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/tretina-muslimu-v-dansku-by-kamenovala-a-sekala-ruce_359876.html).

Navíc muslimové odmítají svou vlastní odpovědnost za své činy. Dánský psycholog Nicolai Sennels, který pracoval s muslimskými delikventy v kodaňských věznicích řílá, že když policisté vyslýchají muslimského muže, který znásilnil ženu, často uslyší argument, že to byla chyba té ženy, protože ona měla sexy oblečení, vypadala vyzývavě a tím násilí vyprovokovala.

(Zdroj:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrete-hranice-chrante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske-delikventy-promlouva-o-osklivych-strankach-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi-a-chci-aby-byli-svobodni-378835)

Jednoduchá logika říká, že čím více bude migrantů z muslimských zemí, tím více žen se dočká stejného osudu jako některé Švédky, Norky či Němky, které musely chtě nechtě podlehnout kouzlu muslimského muže.

Co se odehrává v hlavách feministek?

Jaký asi rozpor nyní musí být v hlavách a srdcích feministek, které jsou zároveň agilními propagátorkami podpory muslimské migrace do Evropy.

Na jedné straně, aspoň doufám, vidí rostoucí násilí na ženách, na druhé straně jim jejich multi-kulti komunity nedovolí veřejně uhnout z podpory muslimským migrantů.

Vždyť celá řad z nich dokonce organizuje pomoc takzvaným uprchlíkům, vozí jim věci, které potom migranti zahazují a cítí přitom hřejivý pocit, že dělají něco záslužného.

Jako příklad můžu uvést Barboru Antonovou, jednu z hlavních představitelek multikulturního a neomarxistického hnutí Žít Brno.

Ta nedokázala, nebo spíš nechtěla, do dneška odpovědět na prostou otázku: Z jakého důvodu vlastně pomáháte muslimské migraci a tím šíření islámu v Evropě, když islám je rasistická ideologie, která dělí lidi na věřící a nevěřící a utlačuje, diskriminuje a dokonce zabíjí příslušníky menšin, homosexuály, ženy, vyznavače jiných náboženství? Není to tak trochu v rozporu s tím, co hlásáte?

Věřím v ženský rozum

Každopádně věřím v ženský rozum. Ženy jsou tím, kdo dlouhodobě určují vývoj společnosti. Za několik desetiletí udělaly obrovský pokrok v oblastech svých práv, možností, kariér atd. Dokáží se na věci, co se dějí, podívat komplexněji a s rozumem. Tedy pokud se zrovna nejmenují Angela Merkelová.

Věřím, že si německé, švédské, norské, ani jiné další ženy nenechají již dlouho líbit rostoucí sexuální útoky na sebe a pohled na sebe jako na méněcenné bytosti.
Věřím, že ženy přimějí své muže, aby se postavili šílené muslimské kultuře, která staví ženy na úroveň otrokyň.

Pokud mi moje partnerka řekne, že se cítí ohrožená a požádá mě, abych šel bojovat proti agresivním muslimským migrantům, nebudu váhat.

Autor: Vladimír Kuchař | středa 6.1.2016 18:02 | karma článku: 45.09 | přečteno: 4566x

Další články blogera

Vladimír Kuchař

Lucie - dvojnásobná oběť multikulti propagandy

Chudák Lucie. Aniž by si to uvědomovala, stala se dvojnásobnou obětí multikulti propagandy. Šestnáctiletá „Lála“ Myslíková si užila 5 minut slávy. Ale vše je samozřejmě nakonec jinak.

8.5.2017 v 9:01 | Karma článku: 44.45 | Přečteno: 3422 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Děkuji nechci. Dělejte to, co máte. A pak odejděte

Neomarxističtí sociální inženýři z Žít Brno se posunuli na další level. Chtějí diktovat soukromým firmám, za kolik mají prodávat své služby. Místo toho, aby dělali práci, kterou mají dělat.

14.12.2016 v 8:49 | Karma článku: 37.80 | Přečteno: 2394 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Já jsem sociálně vyloučený, kdo je víc

“Nemat robotu a mat love to by chceli mnohi” zpíva Rytmus v songu Moja štvrť. Možná by se měl podívat do Brna. Tam se to stává díky neomarxistickým sociálním inženýrům realitou - rozdávají byty a miliony tzv. sociálně vyloučeným.

15.8.2016 v 8:00 | Karma článku: 40.58 | Přečteno: 2745 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Nad Brnem zavlála neomarxistická trapnost

Vyvěšení rudých trenek nad brněnským hradem má jen málo společného s uměním, spíše s neomarxistickým viděním světa. Obecní šašek Hollan postoupil na další úroveň trapnosti.

29.6.2016 v 22:05 | Karma článku: 40.16 | Přečteno: 2619 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Martin Nosek

Omluva

Dobrý den. Na základě výzvy okresního státního zástupce pana JUDr. Jana Řeháčka zveřejňuji následující omluvu k článku Prošlá kulturní konzerva:

19.9.2017 v 23:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 84 |

Richard Siemko

Islámský terorismus

Pokud nelhal překlad projevu prezidenta Trumpa v OSN, neváhal vyslovit to, co je leckde mediálně nepřípustné. Jednoznačně označil teroristy, kteří své masové vraždy páchají se zvoláním Alláhu Akbar, jako Islámský terorismus.

19.9.2017 v 18:59 | Karma článku: 25.12 | Přečteno: 641 | Diskuse

Kateřina Kostrůnková

Pustošená Amerika hlásí desítky mrtvých, Jižní Asie přes 2100 obětí. Nevyváženost médií.

Hurikány v Americe ukazují nejen sílu přírody, ale především sílu médií. Všechna pozornost je obrácena k západu. O silném monzunu a jeho obětech v jižní Asii se však téměř neinformuje.

19.9.2017 v 18:48 | Karma článku: 18.70 | Přečteno: 362 | Diskuse

Karel Trčálek

Komu je určena propaganda synka z Poruby?

Podle pamětníků býval prý synek z Poruby celkem vtipným pozorovatelem života. On sám nejlíp ví, proč se dal na propagandu, poněkud směšnou ve své předstírané nevážnosti

19.9.2017 v 18:42 | Karma článku: 16.83 | Přečteno: 800 | Diskuse

Tomáš Gayer

Jasné známky diskriminace

Klíčová slova tohoto miniblogu: kauza, nésti, známka, jasný, diskriminace, střelná zbraň, pouhý, záminka, nepřijetí, škola.

19.9.2017 v 18:15 | Karma článku: 23.17 | Přečteno: 511 | Diskuse
Počet článků 13 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4185
Brněnský patriot, který vidí svět a lidi kolem sebe převážně nevážně.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.