Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Zakázaný blog znovu: Ženy třeste se, muslimský muž běhá po městě

6. 01. 2016 18:02:01
Ženy třeste se, muslimský muž běhá po městě. Muslimští migranti v Německu zorganizovali na Silvestra masové hony na německé ženy. Tento blog iDnes zakázal, po úpravach znovu publikuji.

Administrátorka blogu Tereza Janků odstranila tento článek z výpisu článků s odůvodněním, že tvrzení v něm obsažená nejsou dostatečně zdrojována.

Například mám vyzdrojovat můj výrok, že “Čím to je, že muslimští přistěhovalci takto běsní? Jednoduše proto, že násilí na ženách považují za normální”.

Nebo větu “Jednoduchá logika říká, že čím více bude migrantů z muslimských zemí, tím více žen se dočká stejného osudu jako tisíce Švédek, Norek či Němek”. K tomu paní Janku poznamenala “uvedené číslo”.

Mám neodbytný pocit, že kdybych napsal "90% z uprchlíků jsou hodní a mírumilovní lidé, kteří obohatí naši kulturu", tak to paní Janků nechá chladnou a nebude po mě vyžadovat zdrojování a potvrzování tohoto tvrzení, byť obsahuje číslo.

Doufám, že tato vzorně a angažovaně smýšlející administrátorka bude důsledně aplikovat pravidla blogu také na ostatní blogposty, i když bude s jejich propgandou souhlasit.

Upravený blog

Přírodě prostě nejde poručit. A sexuálnímu pudu už vůbec ne. Mezi migranty je přes 70 procent mladých mužů (zdroj:http://muslimove.cz/migrace-muslimu-do-evropske-unie-pohledem-statistik/) a jejich přetlak v oblasti pánve musí být obrovský.

Navíc nesouvisí jen s nynější migrační vlnou a jejich cestou do Evropy. V severoafrických a arabských zemích panuje dlouhodobá sexuální frustrace mladých mužů, kterou s sebou přinášejí. Důvod? Tím, že islám umožňuje mnohoženství, tak není divu, že plno žen mají staří, bohatí muži. A ti, kteří nemají práci, perspektivu, schopnosti, co zbývá těm? Buď se přidat k Islámskému státu a koupit si za páro dolarů otrokyni nebo se vydat do Evropy a doufat, že nějakou ženu uloví tam. Jak říká britský filozof Roger Scruton: „Mladí muslimové si sem jdou mimo jiné i pro ženy.“

Kdy myslíte, že se dočkáme nahánění žen africkými a arabskými přistěhovalci také v Česku?

Lovy migrantů na ženy začínají

Když mluvím o lovu, nemyslím to jen obrazně. V médiích se objevila zpráva, že organizované skupiny migrantů obtěžovaly, ošahávaly a okrádaly německé ženy při silvestrovských oslavách v Kolíně nad Rýnem či Hamburku. Dokonce došlo podle zpráv německých médií ke dvěma znásilněním.

Podrobnější zprávy najdete zde:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/390943-nemecko-sokovaly-masove-utoky-na-zeny-na-silvestra-stovka-obeti.html

http://zpravy.idnes.cz/arabove-a-africane-v-koline-a-hamburku-osahavali-zeny-pc1-/zahranicni.aspx?c=A160105_141112_zahranicni_mlb

http://zpravy.idnes.cz/protesty-v-nemecku-po-sexualnich-utocich-behem-silvestra-pmv-/zahranicni.aspx?c=A160106_095632_zahranicni_ert

Koho z vás to překvapuje? Kdy myslíte, že se dočkáme nahánění žen hordami muslimských migrantů také v Česku? Podle mého názoru velmi brzy, pokud bude současná vláda stále ustupovat nátlaku a šíleným nápadům Merkelové a spol. z venku a nátlaku nestoudných a nesoudných neziskovek podporujících za peníze všech muslimskou migraci, ombdsmanky spol. zevnitř naší země.

Znásilnit ženu není u muslimských migrantů neobvyklé

Většinu znásilnění v Oslu páchají imigranti. Znásilnění v Norsku mají většinou na svědomí muži "nezápadního původu".

zdroje:

http://www.nrk.no/nyheter/distrikt/rogaland/1.7945797

http://www.thelocal.no/page/view/immigrants-behind-most-rapes-in-stavanger

http://newenglishreview.org/blog_direct_link.cfm/blog_id/39920

http://www.rogalandsavis.no/nyheter/article5874774.ece

http://www.nettavisen.no/nyheter/article3307664.ece

http://www.utrop.no/Nyheter/Innenriks/21864

http://swedenconfidential.wordpress.com/2012/01/10/90-procent-av-valdtakterna-i-stavanger-begas-av-invandrare/

http://www.nettavisen.no/m/?articleId=3308189

http://reijaharkonen.puheenvuoro.uusisuomi.fi/93689-james-hirvisaari-kiihottaa-raiskauksilla


Ve Švédsku narostl počet znásilnění za posledních 30 let o neuvěřitelných 1 472%. A hádejte, čím to bude.(zdroj:http://www.amren.com/news/2015/05/sweden-rape-capital-of-the-west/)

Čím to je, že muslimští přistěhovalci takto běsní? Podle mého soukromého názoru jednoduše proto, že násilí na ženách považují za normální. Islám definuje pravidla soužití muže a ženy a je to celkem jednoduché. Žena musí poslouchat a například manželem násilím vynucený sex není považovaný za znásilnění. Znásilnit nevěřící ženu je podle ortodoxního výkladu islámu legální.

(zdroj: http://www.lidovky.cz/syn-a-otec-nesmi-sdilet-sexualni-otrokyni-is-ma-pravidla-pro-drzeni-vezenkyn-1wp-/zpravy-svet.aspx?c=A151230_112608_ln_zahranici_ele)

To vše určuje soubor pravidel chování známý jako šaria. Podle šarii přitom chce žít většina muslimů na celém světě. (Zdroj:http://echo24.cz/a/w53V5/vyzkum-vetsina-lidi-v-muslimskych-zemich-zada-pravo-saria)

Není divu, že i spousta z muslimů, kteří přišli do Evropy dříve nebo nyní s migrační vlnou, chtějí podle šarii žít a považují ji za správnou. Jak ukazuje například průzkum v Dánsku, téměř čtyři z deseti muslimů žijících v zemi si myslí, že dánské zákony by měly být alespoň zčásti založeny na právu šaría. (Zdroj: http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/tretina-muslimu-v-dansku-by-kamenovala-a-sekala-ruce_359876.html).

Navíc muslimové odmítají svou vlastní odpovědnost za své činy. Dánský psycholog Nicolai Sennels, který pracoval s muslimskými delikventy v kodaňských věznicích řílá, že když policisté vyslýchají muslimského muže, který znásilnil ženu, často uslyší argument, že to byla chyba té ženy, protože ona měla sexy oblečení, vypadala vyzývavě a tím násilí vyprovokovala.

(Zdroj:http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrete-hranice-chrante-sve-zeny-Muz-ktery-lecil-muslimske-delikventy-promlouva-o-osklivych-strankach-islamu-Ale-rika-Mam-rad-vsechny-lidi-a-chci-aby-byli-svobodni-378835)

Jednoduchá logika říká, že čím více bude migrantů z muslimských zemí, tím více žen se dočká stejného osudu jako některé Švédky, Norky či Němky, které musely chtě nechtě podlehnout kouzlu muslimského muže.

Co se odehrává v hlavách feministek?

Jaký asi rozpor nyní musí být v hlavách a srdcích feministek, které jsou zároveň agilními propagátorkami podpory muslimské migrace do Evropy.

Na jedné straně, aspoň doufám, vidí rostoucí násilí na ženách, na druhé straně jim jejich multi-kulti komunity nedovolí veřejně uhnout z podpory muslimským migrantů.

Vždyť celá řad z nich dokonce organizuje pomoc takzvaným uprchlíkům, vozí jim věci, které potom migranti zahazují a cítí přitom hřejivý pocit, že dělají něco záslužného.

Jako příklad můžu uvést Barboru Antonovou, jednu z hlavních představitelek multikulturního a neomarxistického hnutí Žít Brno.

Ta nedokázala, nebo spíš nechtěla, do dneška odpovědět na prostou otázku: Z jakého důvodu vlastně pomáháte muslimské migraci a tím šíření islámu v Evropě, když islám je rasistická ideologie, která dělí lidi na věřící a nevěřící a utlačuje, diskriminuje a dokonce zabíjí příslušníky menšin, homosexuály, ženy, vyznavače jiných náboženství? Není to tak trochu v rozporu s tím, co hlásáte?

Věřím v ženský rozum

Každopádně věřím v ženský rozum. Ženy jsou tím, kdo dlouhodobě určují vývoj společnosti. Za několik desetiletí udělaly obrovský pokrok v oblastech svých práv, možností, kariér atd. Dokáží se na věci, co se dějí, podívat komplexněji a s rozumem. Tedy pokud se zrovna nejmenují Angela Merkelová.

Věřím, že si německé, švédské, norské, ani jiné další ženy nenechají již dlouho líbit rostoucí sexuální útoky na sebe a pohled na sebe jako na méněcenné bytosti.
Věřím, že ženy přimějí své muže, aby se postavili šílené muslimské kultuře, která staví ženy na úroveň otrokyň.

Pokud mi moje partnerka řekne, že se cítí ohrožená a požádá mě, abych šel bojovat proti agresivním muslimským migrantům, nebudu váhat.

Autor: Vladimír Kuchař | středa 6.1.2016 18:02 | karma článku: 45.09 | přečteno: 4570x

Další články blogera

Vladimír Kuchař

Diskriminace v Brně za bílého dne

Je v pořádku, když jsou tisíce bezproblémových žadatelů o byt diskriminovány na úkor nepřizpůsobivých neplatičů, kteří dostali přednostně městský byt? To je otázka, která hýbe již delší dobu Brnem.

22.11.2017 v 9:17 | Karma článku: 42.03 | Přečteno: 2156 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Zeman jako terč bolševické propagandy

Neomarxista Bartík z Žít Brno zveřejnil o prezidentu Zemanovi, že má rakovinu a nedožije se více než sedmi měsíců. Co za tím je? Odpověď je překvapivě jednoduchá.

11.11.2017 v 10:21 | Karma článku: 40.94 | Přečteno: 1776 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Pochybné sociální hokuspokusy v Brně krachují

Brněnská radnice pod vedením neomarxistických sociálních inženýrů z Žít Brno již více než rok rozdává byty neplatičům, nejčastěji romským rodinám. A výsledek? Hluk, nepořádek a stížnosti. Navíc nové dluhy na nájemném.

6.11.2017 v 17:20 | Karma článku: 44.66 | Přečteno: 3768 | Diskuse

Vladimír Kuchař

Lucie - dvojnásobná oběť multikulti propagandy

Chudák Lucie. Aniž by si to uvědomovala, stala se dvojnásobnou obětí multikulti propagandy. Šestnáctiletá „Lála“ Myslíková si užila 5 minut slávy. Ale vše je samozřejmě nakonec jinak.

8.5.2017 v 9:01 | Karma článku: 44.81 | Přečteno: 3841 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Pavel Jurutka

O principech a komunistech pod pirátskou vlajkou

Tenhle rok divný. Tenhle rok není fajn. Odešel Leonard Cohen, odešel Wabi Daněk. A odešel další kus svobody. Totalita rozkopla dveře svojí neomalenou nabubřelou nohou a hned tak se nehne. Ta noha je Babišova.

22.11.2017 v 22:14 | Karma článku: 18.58 | Přečteno: 393 | Diskuse

Hatem Berrezouga

An Open Letter to Al-Jazeera from a Muslim living in Prague.

The Crazy and Shameful Reality of Islam and Muslim Leaders in the Czech Republic. Dear Al-Jazeera, Dear Mr. Heijmans, As a Muslim, I am outraged by the lies and the bias both Muslim community leaders, Raed Shaikh and Vladimir Sanka

22.11.2017 v 21:21 | Karma článku: 16.66 | Přečteno: 436 | Diskuse

Jan Pražák

Jak Maruška svým rozměrným pozadím učila cizinku slušnému chování

„Včera jsem tu svou macatou postavu fakt ocenila, Honzo.“ Maruška se zprudka posadila, až pod ní proutěné křesílko strastiplně zaúpělo. Proti svým zvyklostem si vysypala do kafe snad půlku cukřenky a dala se do vyprávění.

22.11.2017 v 20:38 | Karma článku: 25.40 | Přečteno: 661 | Diskuse

Pavla Temrová

Jak udělat z chudé babičky paní domácí a z dědy rentiéra

Přestože si senioři polepší vyššími důchody, mnoho z nich se bude i nadále uskromňovat, aby poplatili, co potřebují. Někteří by se ale mohli mít lépe. Řeč je o „zlatém vejci“, které není na první pohled vidět.

22.11.2017 v 16:23 | Karma článku: 11.04 | Přečteno: 910 | Diskuse

Josef Hejna

V zátoce sviní?

Záměrně to jméno v nadpise píšu malým písmenem, protože ty svině asi plavou v politice, ale kdo ví... Zátoka sviní je asi věčná.

22.11.2017 v 13:00 | Karma článku: 8.06 | Přečteno: 388 | Diskuse
Počet článků 16 Celková karma 42.54 Průměrná čtenost 3920
Brněnský patriot, který vidí svět a lidi kolem sebe převážně nevážně.


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.